KURUMSAL1997 yılında kurulan firmamız, öğrenci ve personel taşımacılığında kısa sürede ön plana çıkmış, çalıştığı kurumların güven ve takdirini kazanmıştır. İnsana hizmetin hassasiyetinin bilinciyle hareket eden, ortak sorumluluk anlayışına sahip profesyonel yönetim kadromuz, eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımız, yüksek model, konforlu güvenli ve hijyenik araçlarımızla rahat ve sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Firmamız sektörde standartları belirleyen teknolojik ve sektörel gelişimi takip ederek sürekli kendisini yenilemektedir. Ayrıca teknoloji,bilgi ve tecrübe kaynaklarımızı sistemli ve disiplinli bir çalışmaya dönüştürerek,dürüstlük ve insana saygı ilkesiyle en yüksek kaliteyi hedefleyen hizmet bilincimizin karşılığını sürekli artan müşteri portföyümüz ve işimizi doğru yapmış olmanın haklı gururuyla almaktayız.

MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyeti sağlamak Güvenilir olmak Güler yüzlü olmak Uygun ücretleri en iyi hizmeti vermek Yüksek kalite ile seyahat mutluluğu sağlamak Çevreye saygılı olmak

VİZYONUMUZ
İşimiz de EN İYİ olmak İşimizde EN İYİ olmak için idari ve sürücü kadromuzun profesyonel bir ekip ruhu ile çalışmasını sağlıyor, müşterilerimiz ile daima pozitif ilişkiler kuruyor ve her türlü sorun ve isteklere yapıcı çözümler üretiyoruz.